Historia Stovaris

Stovaris ma swoje korzenie w usługach serwisowych – już z początku lat 90tych firma rozpoczęła działalność, z czasem zmieniając się w dystrybutora z wartością dodaną (VAD). Rozwój ten skutkował wprowadzeniem zmian w organizacji, które zaowocowały uzupełnieniem zespołu o inżynierów i techników wyspecjalizowanych w danych działach produktowych. Stovaris Sp. z o.o. w swojej ofercie ma profesjonalne rozwiązania przemysłowego IoT, a także produkty do przetwarzania dokumentów (DMS), dla zarządzania i bezpieczeństwa IT, infrastruktury IT i Data Center, pamięci masowych i archiwizacji danych czy sieci informatycznych.

O marce Vispena

Właścicielem marki Vispena jest Stovaris Sp. z o.o. Firma zapewnia obsługę Klientów korzystających z rozwiązań Vispena, w tym obsługę przed- i posprzedażową. Wykwalifikowani technicy i inżynierowie Stovaris wspierają Klientów, na każdym etapie wdrożenia produktów. W ofercie Stovaris odnajdziesz rozwiązania publikowane na niniejszej stronie internetowej poświęconej marce Vispena.

Stovaris – Współpraca

Oprócz podstawowej oferty, nasi klienci mogą korzystać ze specjalistycznych konsultacji i doradztwa projektowego dla end-userów. Eksperci Stovaris zapewniają także szereg usług wspomagających cały proces wdrożenia rozwiązań (m.in. instalacja, implementacja, testowanie). Partnerzy firmy mogą również zaczerpnąć od Stovaris wiedzy dotyczącej wdrożenia i eksploatacji poszczególnych rozwiązań czy systemów – szkolenia dopasowywane są indywidualnei do potrzeb klienta.

Formularz kontaktowy
Jeśli interesują Cię rozwiązania Vispena, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie specjaliście Stovaris. Pola oznaczone symbolem gwiazdki (*) są obowiązkowe.
wprowadź treść wiadomości
Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez producenta rozwiązań Vispena w Polsce, firmę Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu, w celu i zakresie niezbędnym do kontaktu pracowników Stovaris z Tobą oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Stovaris i/lub Vispena. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.