Formularz kontaktowy
Jeśli interesują Cię rozwiązania Vispena, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie specjaliście Stovaris. Pola oznaczone symbolem gwiazdki (*) są obowiązkowe.
wprowadź treść wiadomości
Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez producenta rozwiązań Vispena w Polsce, firmę Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu, w celu i zakresie niezbędnym do kontaktu pracowników Stovaris z Tobą oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Stovaris i/lub Vispena. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Wsparcie techniczne

O zapewnienie klientom Stovaris (właściciela marki Vispena) wsparcia technicznego dba obecnie dziewięć osób. Pracownicy Stovaris to specjaliści w swoich obszarach, znający się na zaawansowanych rozwiązaniach. Zdobyli oni liczne certyfikacje, które są niezbędne do uzyskania statusu serwisu autoryzowanego. Przez praktyczne obycie ze sprzętem, specjaliści mogą wesprzeć pozostałe działy, zapewniając usługi takie jak instalacje, wdrożenie czy testy.